“Прийде і за пенсією”: “Розорена” Пугачова шукає нове джерело доходу – соцмережі

0
813

“Одяг та взуття вже не від Кутюр, скоро прийде і за пенсією на пошту”, – пишуть в мережі. Примадонна стала відвідувати бюджетні магазини, носити одну сукню та куртку, навіть туфлі і сумочка – протягом року не змінюються на фото в Instagram.
Ні для кого не секрет, що свого часу Алла Борисівна заробляла непогані гроші та могла собі дозволити майже все і навіть більше. Зараз вони з чоловіком Максимом проживають в елітному селищі.


Комунальні та податкові платежі зашкалюють, але це не найгірше, що могло статися. Близько року тому у Пугачової діагностували цукровий діабет. “Лікарям вітчизняного виробництва” вона не довіряє, тому відразу поїхала до Ізраїлю. З чуток ЗМІ, за свої послуги лікарі від Бога просять вельми і вельми кругленьку суму, яка боляче б’є по кишені.
Не варто забувати, що у Макса та Алли ростуть двоє 5-річних дітей – у яких є все найкраще. Одяг та взуття, освіта і розвиваючі тренінги, хобі та захоплення і ще багато всього-всього, чим не може похвалитися дитина зі звичайної сім’ї.


У Instagram шанувальники Алли були вельми стурбовані новиною про те, що Пугачова вирішила повернутися на сцену до свого 70-річчя, хоча обіцяла повністю завершити кар’єру. На думку прихильників, у Алли скрута з грошима і Максим один не справляється з витратами та забаганками подружжя.


Користувачі в соцмережі впевнені, що Алла Пугачова вже не мільярдерка та навіть не мільйонерка, бюджет співачки спорожнів від розтрат на будинок, дітей, своє лікування і навіть не виключають, що на коханку чоловіка – Юлію Барановську. Тепер Аллі Борисівні, хоч вона й на пенсії потрібене нове джерело доходу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here