“Примадонна вже не та”: Корону Алли Пугачової “перетягнула” Земфіра

0
2071

Аллі Борисівні довелося “посунутися” та віддати своє місце Земфірі, вважає письменник Михайло Зигарь. “В даний момент на пікніку Афіші відбувається історична подія. Це коронація Земфіри як нової Алли Пугачової. Відтепер Алла Пугачова вже не Алла Пугачова, вона тепер Клавдія Шульженко. Справжня Алла Пугачова це тепер Земфіра », – пише на своїй сторінці в Facebook колишній головний редактор телеканалу “Дощ”.
Шанувальники відзначають, що Земфіра допустила кілька політичних промахів – і відразу втратила голос, слух, сенс і її стало модно штурхати.

Порівнюючи Аллу Пугачову з естрадною співачкою 1920-х років Клавдією Шульженко письменник хотів сказати про те, що Примадонна російської естради йде в “небуття”, віддаючи свою корону більш молодим і успішним виконавцям естради, в даному випадку Земфірі. Разностороняя Земфіра є російською рок-співачкою, музикантом, композитором, продюсером і автором пісень. Шанувальники її таланту коронували її як першовідкривача “жіночого року” в Росії.

Можна сказати про те, що “Пугачова вже не та” і корону Пугачової “перетягнула” Земфіра. Адже співачка знаходиться на піку своєї популярності, як було колись і з Аллою Борисівною, вона збирає стадіони. Пугачова давно не співає, веде усамітнений спосіб життя і намагається не коментувати своє сімейне життя. Земфіра навпаки, по-своєму характеру для своїх фанатів залишається “відкритою книгою” і буквально віддає себе повністю своїм шанувальникам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here