Репер Каньє Вест планує йти у президенти Америки

0
322

Не лише до української політики так відчайдушно прямують артисти та інші представники шоу-бізнесу, для Америки така тенденція давно не в новинку. Відтак, ще одним обличчям, що лише заявило про свої наміри на президентське крісло Сполучених Штатів, став не хто інший, як культовий репер Каньє Вест.
Що ж, до президентських виборів, у яких ще позмагається іменитий виконавець, залишилось не багато, не мало, а п’ять років. За свідченнями Каньє, його ім’я у виборчих бюлетенях з’явиться уже у 2024 році. Так чи інакше, один великий прихильник репера як політика є і сьогодні – Хлої Кардашьян.

Що не дивно, зважаючи на те, що сестра Хлої є дружиною та матір’ю дітей Каньє Веста. Мовиться про усім відому Кім. Але громадськість вразило інше – екстравагантна кепка Хлої із підписом: «Каньє у президенти». Цікавий елемент одягу на голові представниці сімейства Кардашьян папараці зафільмували під час зйомок щотижневого випуску «Keeping Up With The Kardashians».

Нагадаємо, вперше Каньє Вест заінтригував своїми намірами піти у президенти Америки ще на початку року, одразу після новорічного привітання Дональда Трампа. Що ж, аж надто такий сюжет нагадує українську ситуацію із Володимиром Зеленським. Втім, без жодних сумнівів, зв’язків між подіями немає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here