Режисер ”RBG” заявляє, що Рут Гнісбург виснажена

0
423

Цього тижня було розголошено, що американський Верховний суддя, Рут Бадер Грінсбург пережила успішну операцію з видалення ракових пухлин у лівій легені. Після новини про операцію, шанувальники документального фільму про жінку-суддю, переймалися проблемами здоров’я ”RBG” , адже нещодавно вона зламала три ребра, а тепер операція у зв’язку із раком.

Режисер фільму запевняє, що ”RBG” почувається дуже виснажений останнім часом. «Що ж, станом на сьогодні, значна частина США обговорює здоров’я Рут Бадер Гінсбург, знаючи, що після її смерті у суді відбудуться зміни, на які впливатиме Трамп. Скільки може пережити одна жінка?». – запитують Джулія Кохен та Бетсі Вест, – «відповідь криється за лаштунками фільму, який ми знімали, досліджуючи її життя. Отже, багато.»

Режисер зазаначає: «Це трудолюбива жінка, яка засиджувалась допізна, щоб зробити всі справи. Вона любить свою роботу, любить право і вона націлена підтримувати це настільки довго, наскільки можливо. Під час наших зйомок ми з операторкою були виснажені, але ми старались встигали за нею: в школі права, в спортзалі, в опері… Тому ми не здивувалися, коли дізнались, що після операції вона взялась до роботи.»
Подальшого лікування для 85-річної Рут Бадер Гінсбург не передбаченно, адже почувається суддя добре. Знаємо, що до того вона боролася з раком в 1999 та 2009.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here