Ріанна таємно зустрілась із бойфрендом-мільярдером

0
804

Іменний косметичний бренд та насичена співоча кар’єра не заважають Ріанні займатись особистим життям. Втім, хоч і часу на кавалера у артистки залишається не так багато, вона не забуває про періодичні побачення. Кожна із зустрічей – неабияка інтрига для шанувальників. Адже її бойфренд не абихто, а арабський мільярдер Хасан Джаміль.

Напевно, усе серйозно, якщо зірка провела переддень Різдва саме зі своїм кавалером – за романтичною вечерею у ресторані «Малібу». Подейкують, пара і спільну відпустку проведе разом.
Ріанна з’явилась на таємному побаченні у чорних джинсах та топі із «верблюдовим» тренчем. Джаміль обрав більш стриманий образ – чорна худі, тілесні штани і кепка. Втім, закохані все одно не залишились непоміченими.

Чутки про стосунки Ріанни та багатія із Саудівської Аравії розлетілись по ЗМІ ще на початку листопада. Після спільного візиту на захід автомобільної компанії «Rivian», інвестором якої став сам Джаміль, пара продовжила знайомство за вечерею у фешенебельному ресторані Санта-Моніки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here