“Романтичні чутки розвіяно”: Леді Гага не бачилась з Бредлі Купером після “Оскару”

0
327

Минуло два місяці після церемонії вручення найпрестижнішої кінопремії “Оскар”, де 33-річна Леді Гага отримала нагороду за найкращу пісню до фільму “Народження зірки”. Тоді кількість пліток щодо любовної хімії між співачкою та її колегою зі зйомок Бредлі Купером зашкалювала. Однак, іноземні джерела повідомляють, що після моменту їхнього суперромантичного виступу вони не бачились. Отже, очікуваного роману між зірками скоріше за все таки немає. 
Шалена популярність стрічки “Народження зірки” зробила Гагу та Купера найбільш обговорюваними серед голлівудських знаменитостей. Масла у вогонь підлило те, що співачка напередодні “Оскару” розійшлася зі своїм нареченим Крістіаном Каріно, а Купер тоді менше з’являвся на людях зі своєї подругою, моделлю Іриною Шейк.

Зараз кожен зайнятий своєю справою. 44-річний Бредлі Купер, зокрема, був настільки заклопотаний своєю сім’єю (моделлю Іриною Шейк та їхньою спільною 2-річною донькою, яку звуть Леа), що не встиг по-дружньому “позависати” з 33-річною співачкою.
Стосунки Шейк і Купера настільки ж сильні, як і раніше. “Після закінчення сезону нагород Бредлі проводить кожен день з родиною. У більшості випадків Бредлі та Ірина беруть Лею на заходи. Іноді вони просто гуляють по пляжу. Бредлі та Ірина виглядають щасливими,” – повідомляють джерела.

Леді Гага, у свою чергу, наприкінці березня святкувала День народження з найближчими друзями на морському узбережжі у місті Кабо. Своєрідні святкові канікули були необхідні їй, аби трохи розслабитися. “Кабо є щасливим місцем Гаги, вона була дуже рада поїхати туди на декілька днів,” – повідомив інсайдер.
Нагадаємо, що чутки про роман Леді Гаги та Бредлі Купера зайшли настільки далеко, що співачці навіть приписували вагітність від режисера. Та все ж Гага і Купер завжди були просто колегами. Вона прокоментувала плітки про любов між ними на одному з шоу: “Так, люди бачили кохання. Фільм “Народження зірки” – це і є історія кохання. Ми працювали так важко, аби нам повірили”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here