“Розкол королівського дому”: Меган та Гаррі переїжджають

0
588

Усі «придворні» інтриги та суперечки залишились позаду, адже Меган Маркл та принц Гаррі переїжджають. Чутки чутками, а жорства дійсність про «двох господинь на одній кухні» таки схожа на правду. Так чи інакше, з того моменту, як королівське подружжя почало пакувати речі, чвари втратили будь-який сенс.
Нарешті, герцогиня Сассекська та її принц переїдуть до окремого житла. Ба більше – закохані матимуть змогу насолодитись радістю батьківства наодинці. Жовта преса довго метушилась на предмет їхнього переїзду. І, як не дивно, виявилась правою. Вперше про «сімейний розкол» повідомив Кенсінгтонський палац на офіційній сторінці у Twitter, сьогодні.

А поки ще усі справи із переїздом подружжя не владнало, доводиться певний час пожити із принцом Вільямом, Кейт Міддлтон та їхніми дітьми. Тобто, власне у Кенсінгтонському палаці та із мрією про власний сімейний «куточок».
З огляду на дискусії, найбільш ймовірно, що Меган Маркл із принцом Гаррі переїдуть до Букінгемського палацу, де і займуться облаштуванням власної резиденції. Що стосовно офіційного помешкання Кейт та Вільяма, ним є Кенсінгтон. А ще, разом із переїздом, молоде подружжя очолить керівні посади на комунікаційному сервісі Сари Леєм.


Так чи інакше, не обходиться без тих, що вважають за причину переїзду подружжя ворожнечу між Кейт Міддлтон та Меган Маркл. Оскільки у мережі та ЗМІ не одноразово з’являлись підозри на те, що між титулованими жінками не рідко траплялися розбіжності. У будь-якому разі, це лише чутки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here