“Секрет кар’єри та нахабства розкритий”: Юрій Дудь виявився позашлюбним сином Путіна – соцмережі

0
9500

Блогер народився в НДР, коли Путін приїхав туди на службу. Потім в 1990-му голова РФ і його син покинули країну. У 13 років з легкої руки батька хлопчик почав працювати у великих ЗМІ.
Блогер є професійним журналістом, тому намагається не давати своїм колегам приводу для розпускання чуток. Нещодавно ж соцмережі заявили, що Юрій Дудь виявився позашлюбним сином Путіна. Відомо, що Юрій Дудь народився 11 жовтня 1986 року в Німецькій Демократичній республіці в місті Потсдам. В цей же час Путін працював в КДБ і також служив в НДР. Майбутній президент Росії тоді був в резидентурі радянської зовнішньої розвідки, працював в Дрездені під прикриттям на посаді директора Будинку дружби СРСР.

Примітно, Юрій Дудь зізнавався, що переїхав в СРСР тільки в 1990 році, якраз тоді, коли Путін повернувся зі служби. Він займав свою посаду в період з 1986 по 1990 рік, а потім переїхав Ленінград. Місто Дрезден та Потсдам знаходяться дуже близько один від одного, тому Путін міг познайомитися з матір’ю Дудя відразу ж, як тільки приїхав в НДР – в 1985 році. Через 9 місяців в 1986 році народився хлопчик Юрій. Коли ж майбутній президент РФ покинув службу в Німеччині, то мати Дудя вирушила за ним, про батька блогер ніколи нічого не говорив.
Також примітно, що починаючи з 13 років Юрій Дудь почав працювати в найбільших російських виданнях, почавши свою кар’єру в газеті “Сегодня”. В той момент Путін отримав посаду голови російського уряду, а потім обійняв посаду президента, адже Єльцин залишив свій пост. Фанати впевнені, що тоді Путін отримав по-справжньому потужну владу та вирішив відразу ж допомогти синові.
У 14 років Дудь працював в газеті “Известия”, а в 16 років став штатним співробітником, де пропрацював до 2006 року. У 2007 році працював в журналі “PROспорт”, а в 2008 році закінчив МГУ. Після роботи в ряді великих ЗМІ в 2011 році Дудь став головним редактором спортивного порталу, а в 2018 році став гендиректором видання. Примітно, що після запаморочливої ​​кар’єри молодий Дудь створив канал на YouTube в 2014 році, але перший випуск його шоу вийшов тільки в 2017 році.
Першим гостем Юрія відразу став Баста, що гарантувало успіх шоу. Потім гості ставали все більш зоряними. Фанати впевнені, що Дудь може запрошувати таких великих знаменитостей та задавати їм пікантні питання, причому, як він сам заявляє, абсолютно безкоштовно, тільки через прикриття Путіна.
Сам же Юрій до влади відноситься негативно, але він може говорити це, щоб ніхто не помітив реальної спорідненості Дудя, вважають фанати. Також важливий момент, що в кінці інтерв’ю кожній зірці Дудь задає питання щодо президента РФ: “Що б ви запитали, опинившись поруч з Путіним?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here