Сексуальний переполох у Голівуді продовжується

0
639

Фігура славетного коміка, режисера та зірки серіалу ” Майстер на всі руки” страждає від звинувачень з приводу сексуальних домагань! Ви собі лише уявіть! Усі жінки Голівуду ополчилися з цього приводу. Тема жахливого поводження до жіночої статі у кіноіндустрії процвітає як ніколи раніше. Є де-які творчі чоловіки, що мають проблеми зі ставленням до жінок на знімальному майданчику. Не все так райдужно, як нам показують екрани телевізорів та монітори комп’ютерів.

Отже, анонімне джерело у персоні жінки повідомляє, що актор мав побачення із нею, потім вони потрапили до нього додому, він почав досить агресивно примушувати її до еротичних дій, м’яко кажучи. І не зважав на її прохання пригальмувати, адже вона ще не готова до подібних стосунків. Пха, жіночко, що ж ви хочете, коли залишилися із чоловіком на одинці у нього вдома? Зібрати пазл?
Звичайно ж, Азіз відхиляє подібні звинувачення. Та є над чим подумати. Жінка сама провокує чоловіка, а потім звинувачує. Не усі чоловіки домагаються, іноді вони просто не взмозі роспізнати неоднозначну поведінку жінки і потім виходять ось такі інцеденти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here