Селена Гомес оговталась після одруження свого колишнього

0
653

Допоки хтось завершує робочий день келихом сухого червоного, Селена Гомес вирішила урізноманітнити свої будні чимось більш екстравагантним. Разом зі своїми друзями – Реклом Стівенсом та Анною Коллінз – дівчина відправилась до коней. Верхи на породистих скакунах, компанія зібралась зустріти захід сонця.
Для прогулянки на конях поп-зірка обрала неабияк яскраве вбрання. Зважаючи на затяжну депресію і тимчасову госпіталізацію, такі кадри виокремились з-поміж інших.

View this post on Instagram

???

A post shared by Anna Collins (@annaballins) on


Хоча й публікації з’явились не на власній сторінці в Instagram знаменитості, вона вийшла на публіку – і це не може не тішити її шанувальників. Гомес також зізналась у сторіс своєї подруги Анни Коллінз, що обожнює коней: «Я гадаю, що коні є найкрасивішими із усіх живих створінь».


Відтак, співачка на певний час покинула галасливі спорт-зали та ресторани і знайшла спокій серед мирних створінь. Для тих, хто не знає – наприкінці минулого року Селена Гомес на певний час «взяла перерву» від публічного життя. Дівчина прийняла таке рішення з метою налагодження власного психічного здоров’я.

View this post on Instagram

snow buds part 2 ❤️❤️❤️

A post shared by CONZ (@connarfranklin) on


Не так давно зірка з’явилась на офіційній сторінці в Instagram свого близького друга. Серед кучугур снігу на гірськолижному курорті Гомес посміхалась, адже вперше за довгий період змогла насолодитись компанією найближчих.
Як повідомляли голлівудські видання, «вона проводила час зі своїми друзями та сім’єю, щоб поступово повернутись до нормального життя. Зараз дівчина здорова та почувається значно щасливішою».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here