Селену Гомес підозрюють у таємному романі із музикантом

0
337

Здавалось би, кар’єра культової поп-виконавиці Селени Гомес дійшла до межі. Співачка розлучилась із «коханням усього свого життя» та потрапила до психіатричної клініки. Втім, ситуація склалась дещо інакшим чином. Це «кохання», тобто Джастін Бібер, теж зазнало чимало труднощів, а от Гомес успішно пройшла реабілітацію.
Тільки-от випискою від психіатра справа не завершилась. Іменита співачка чи не одразу повернулась до колишнього життя. А, разом з тим, продовжила випускати нові хіти, знялась у рекламі та знову б’є усі рекорди мережі Instagram.


Як результат – за лічені дні після одужання артистка одразу ж випустила свій новий трек, спільно із Джеєм Бальвіним – мовиться про «Can`t Get Enough». А зараз, з огляду на все, Селена Гомес працює над власним альбомом, що зовсім скоро вийде у світ. Так чи інакше, наразі прихильників поп-зірки цікавить інше.
Не зважаючи на те, що співачка переконливо заперечувала будь-які бажання знову вдаватись до романтичних стосунків, дійсність виявилась шокуючою. Поки не відомо жодних подробиць таємничого бойфренда Селени Гомес. Єдине, у чому прихильники знаменитості більш ніж впевнені: ним може виявитись один із учасників культового гурту «One Direction», він же Найл Хоран.


Як виявилось, подібні підозри не безпідставні. Днями раніше таємничі закохані навідались до одного із концертів Lewis Calamari, що відбувся у Голлівуді. Без доказів теж не обійшлось. Спільна подруга новоспечених закоханих Кортні Беррі зафільмувала усе на свій смартфон. Так чи інакше, пара поки жодним чином не намагалась ні підтвердити свої стосунки, ні спростувати. Єдине, що залишається – очікувати наступних відео чи фотоматеріалів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here