Ще одна Кардашьян заявила, що готова до материнства

0
393

Рік тому представниця культової сім’ї Кардашьян-Дженнер оголосила світу про народження первістка. Доньку Тревіса Скотта і Кайлі Дженнер назвали Стормі Вебстер.
Так, вірите чи ні, але цими днями минув рівно рік із такого трепетного моменту. Тож, пара нарешті прийнялась до святкування першого дня народження дівчинки. Традиційно, ціла купа подарунків, зіркових гостей та приголомшливих декорацій. Хоча й новина полягає в іншому.

На захопленні милими родинними світлинами громадськість не спинилась. Аж надто підозріло виглядає молода матуся. Ймовірно, вагітна. Перед епатажним виступом Тревіса Скотта на Супербоулі, дівчина оприлюднила романтичні кадри із прямим натяком на те, що зовсім скоро може з’явитись поповнення.

«Друга дитина?», – підписала Кайлі інтригуючу публікацію на своїй офіційній сторінці в Instagram. Так чи інакше, таке провокаційне запитання аж ніяк не можна вважати офіційним оголошенням про «зіркову» вагітність. До того ж, після численних коментарів знаменитість вмить розвіяла усі надії – вона не вагітна. Усе чітко і категорично, поки що. Ба навіть, неабияка впевненість шанувальників лише розсмішила телезірку.

View this post on Instagram

baby #2?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Тим не менш, зіркове подружжя зазначає, що ще встигне подумати про вагітність. Але це буде згодом, наприкінці концертного туру «молодого татуся» Тревіса Скотта – що завершиться у березні.
Кайлі і Тревіс «чекають, поки не завершиться концертний тур. А після вони почнуть думати про другу дитину». Проте закохані не прагнуть робити такий відповідальний крок у вирі кар’єрних справ. Тільки-но Стормі підросте, зіркова пара спробує підкоригувати свій графік та зайнятись розширенням сім’ї. Подейкують, подружжя уже цим займається.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here