Ще однин таємний вихід на публіку Маркл та принца Гаррі

0
965

Допоки королівське подружжя готується до народження свого первістка, урочисті заходи його не оминають. Що не тиждень – нові «невідкладні» справи, «найбільш очікувані» у році події та світські зустрічі. У всій цій «титулованій» метушні інколи хочеться втекти від надокучливих об’єктивів камер. Або ж, принаймні, не наткнутись на них.

Відтак, час від часу Меган Маркл та її чоловік принц Гаррі не сповіщають про свої публічні виходи завчасно. Преси з’їжджається менше, та й зайвих очей теж. Цього тижня королівське подружжя вирішило повторити таку практику та без жодних попереджень навідатись до Кенсінгтонського палацу. Не без причини, а на щорічне нагородження премії від фонду «Індевора».

Незмінно, спонсором однойменної премії став королівський грошовий фонд. А власне подія організована за співучасті Меган Маркл, принца Гаррі, Кейт Міддлтон і принца Вільяма. Точніше, вони стали чи не основними «покровителями» заходу.

Нагадаємо, не так давно герцогиня Сассекська, тобто Меган, уже натякала про свої благочинні плани. Ще під час своєї першої королівської подорожі до Австралії вона зазначала, що прагне зайнятись «розширенням можливостей дівчат та жінок». А, насамперед, освітою і наукою.
Втім, цьогорічна премія орієнтується на визнання досягнень поранених, травмованих і хворих військовослужбовців – як чоловіків, так і жінок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here