Скандальні факти про розлучення Ані Лорак

0
1633

Зірка великої естради, а віднедавна – винятково російської, подала на розлучення після дев’яти років шлюбу. Чоловік та батько 7-річної доньки Ані Лорак був помічений на публічній зраді, безпосередньо на відео із іншою жінкою.


Хоча й перші чутки про розлучення співачки із Муратом Налчаджиоглу з’явились у ЗМІ ще 5-го жовтня, Лорак офіційно заявила про припинення шлюбу лише через два місяці – 19 грудня. До слова, про повернення зірки до Києва стало відомо завдяки публікації в Instagram її куми та близької подружки, Лілії Подкопаєвої.

Нагадаємо, що ще влітку цього року, коли Лорак була на концертному турі за кордоном, її чоловік Мурат непристойно торкався до дівчини із караоке-клубу та згодом покинув із нею заклад. Відео вмить облетіло мережу. За свідченнями журналістів, таємничу коханку звали Яна Беляєва, і зустрічались вони упродовж трьох років.
Хоча й у численних інтерв’ю дівчина усе заперечувала – розлучення буде. Втім, зважаючи на те, що у колишньої пари різне громадянство, процес може виявитись неабияк затяжним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here