Співачка дивує кількістю: стало відомо що у Світлани Лободи пологи приймали дев’ять висококваліфікованих фахівців

0
1038

В кінці цієї весни популярна українська поп-виконавиця Світлана Лобода народила другу дитину в США, куди планувала полетіти ще до того, як дізналася про свою вагітність. На пізньому терміні вона взяла невелику творчу паузу.
Як стало відомо з джерел, співачка Світлана Лобода вирішила підняти ціни на концерти в два рази. Це відома практика, адже свого часу після народження дитини так поступили багато відомих зірок.

View this post on Instagram

morning

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


За словами артистки, в пологовому залі елітного лос-анджелеського госпіталю вирішитися їй допомагали дев’ять фахівців, кожен з яких відповідав за свою роботу, передає першоджерело. Але вже через два тижні після пологів зірка повернулася до Москви, де вразила гостей на церемонії престижної музичної премії, своєю стрункою фігурою.
Відома українська співачка зовсім нещодавно була в центрі уваги через таємничу вагітність. Адже багато джерел “стверджували” про те, що батько новонародженої дівчинки соліст відомого німецького гурту Rammstein.
Нагадаємо, що повний спектр послуг і перебування в палаті VIP-класу клініки Cedars-Sinai протягом декількох днів обійшлися Лободі приблизно в 50 тисяч доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here