“Спокусив більше 4000 жінок”: Мік Джаггер вирішив зупинитись

0
744

Фронтмен гурту Rolling Stones Мік Джаггер здобув славу одного з головних ловеласів століття – за свої 75 років Джаггер спокусив понад чотири тисячі дівчат, був двічі одружений і став батьком восьми дітей від п’ятьох жінок.
Ніхто особливо не сподівався, що чарівність рок-зірки колись вичерпається, і він вирішить перейти на сторону моногамії, але цей день настав. Daily Mail повідомляє, що Мік нарешті “взявся за голову”, зупинивши свій вибір на 32-річній балерині Мелані Хамрік.
Пара почала зустрічатися ще в 2014 році після трагічної загибелі колишньої дівчини Джаггера. У 2016 році на світ з’явився їхній син Деверо, але це не зупинило любовні пригоди Міка, який нібито заздалегідь попередив Мелані, що вона не буде єдиною жінкою в його житті. Проте це втратило актуальність: якщо вірити джерелам, близьким до Джаггера, кілька місяців назад рокер взяв свої слова назад.

Відтепер ніяких випадкових зв’язків та зрад, а лічильник його “перемог” так і застигне на позначці в чотири тисячі: “Мік дав Мелані клятву на Різдво. Він готовий зупинитися”.
Тиждень тому Джаггер і його дівчина відвідали вечірку після премії Grammy та за словами інших гостей, Мік виглядав щасливим і навіть не дивився на інших жінок. Судячи з усього, автор хіта “I can get no satisfaction” все-таки знайшов особливе задоволення в тому, щоб бути вірним одній-єдиній.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here