Стало відомо, чому Леді Гага розійшлася з нареченим

0
379

Лютий став дуже насиченим місяцем для 33-річної американської співачки Леді Гаги. За декілька днів до того, як знаменитість отримала свій перший «Оскар» за «Найкращий саундтрек» до фільму «Народження зірки», стало відомо, що Леді Гага порвала стосунки зі своїм нареченим, 49-річним Крістіаном Каріно, з яким вони були разом упродовж двох років.
Варто зазначити, що пара розійшлася спокійно, без притаманних для знаменитостей скандалів. Виданню «US Weekly» інсайдер розповів, що «Крістіан ставився до Леді Гаги не дуже добре наприкінці їхніх дворічних стосунків. Він дуже сильно ревнував співачку, постійно шукав її місцезнаходження та писав».
Ініціатором розриву стала сама знаменитість. Також вагомим аргументом для цього стало те, що близьким друзям Гаги, її агент і за сумісництвом наречений,  не дуже подобався.

Після виходу драми «Народження зірки» співачку фани почали «сватати» співачку з її колегою по знімальному майданчику Бредлі Купером. Однак, обоє будь-який зв’язок заперечують, зазначаючи, що просто добре вжилися в образ закоханих. Настільки добре, що глядач дійсно повірив.
Зараз Леді Газі приписують роман з актором Джеремі Реннером. Одне з джерел повідомило, що після розставання з Крістіаном, співачка почала проводити багато часу з Джеремі та його донькою у її голлівудському будинку. «Вони стали дуже близькими і тусуються там весь час,» – зазначив інсайдер.

До речі, 28 березня Леді Газі виповнилося 33 роки. Співачка вирішила відмовитися від традиційних святкувань і зробила сюрприз своїм найближчим друзям. Зараз вони відпочивають на віллі у курортному містечку Кабо: розважаються, плавають у басейні та насолоджуються товариством один одного.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here