Супермодель Белла Хадід знайшла нового кавалера

0
1697

Складається враження, ніби Вікнд не міг інакшим чином підійти до супермоделі, ніж як раптово сфотографувати її зі спини. Відтак, медійники оголосили канадського виконавця інстабойфрендом Белли Хадід.

Не зважаючи на усі перешкоди, преса врешті здобула ексклюзивне фото. Обоє знаменитостей лише прогулювались вулицею у повсякденному одязі. Він – вбраний у чорні штани, так само чорне худі та пуховик кольору хакі. Вона – у подібному образі. Хіба що на її худі з’явились яскраві ромашки. А ще, складно не звернути увагу на модні сережки-кільця та стильні сонцезахисні окуляри.
Подейкують, світлина зафільмувала момент, коли Белла Хадід поспішала до суду. Нагадаємо, модель призвали до розслідування у справі махінацій з боку директора фестивалю «Хулу» Біллі Макфарленда.

Що стосовно власне таємничого «бойфренда», Вікнд – виходець із Ефіопії та іменитий канадський співак. За його компанії американська супермодель не вперше з’являється на публіці. Одного разу навіть не забарилась вийти на червоний хідник та зробити кадр в обіймах кавалера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here