Супермодель Джіджі Хадід знову зійшлась із Маліком

0
976

У стосунках іменитої моделі та співака Зейна Маліка було немало злетів та падінь. Зв’язок, що бере початок ще у 2015 році, не одноразово переривався через різні причини. То пропозиція невдала, то тиск громадськості змушував зірок поривати з усім. Чи то відходити у підпілля. Так чи інакше, прихильникам вже й не сила зрозуміти, що відбувається із їхніми стосунками.
Здавалось би, не разом. Але це не завадило Зейну Маліку поширити на своїй офіційній сторінці у Twitter зізнання у коханні. Такий вчинок можна розуміти по-різному, але громадськість не оговталась і до сих пір. Так, зустрічаються вони чи ні? Поки складно робити які-небудь висновки.


Можливо, така зворушлива публікація присвячена винятково пам’яті про минуле, яке не повернути. Є також версія, що Малік таким чином хоче відновити стосунки, що не вперше. Що ж, все одно твіт було видалено майже одразу. Хадід врешті не відповіла. Музикант теж не почав знову стежити за своєю колишньою коханою в Instagram.
Паралельно до зворушливої сюжетної лінії, у мережі виникла і скандальна. Підписники звинуватили супермодель у тому, що вона провела ніч не у своєму готелі. Реакція зірки не змусила на себе чекати. До різкого заперечення, Хадід додала: «Купіть мені дорогі прикраси». Небагатослівно, але цілком зрозуміло.


Так чи інакше, допоки ідея поновлення зіркових стосунків Зейна Маліка та Джіджі Хадід залишається у мріях прихильників. Але, зважаючи на тенденції їхніх взаємовідносин, для яких розставання є лише причиною знову зійтись – нічого не можна сказати напевне.
Нагадаємо, знаменитості почали свої романтичні стосунки ще восени 2015-го року. Не минуло й двох років, як інсайдери розповіли, що була пропозиція «руки і серця». Але, що вражаюче, Джіджі Хадід відмовилась. Вперше про своє «розлучення» зірки оголосили у березні 2018 року, у травні знову зійшлись, а наприкінці року – вкотре вирішили порвати відносини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here