Світлана Лобода натякнула на нову вагітність – фанати

0
2739

У своїй новій публікації співачка була небагатослівна. Вона коротко підписала своє фото з розпущеним на вітрі волоссям: “Хочу до океану..”. Цілком зрозуміло, що з настанням холодів у багатьох виникає ностальгія за теплим морем і сильним бажання відправитися туди.
Проте, багато подивилися на “хочу” Лободи під іншим кутом. Шанувальники згадали, що свою другу доньку Тільду співачка народила в Лос-Анджелесі, який, як відомо, знаходиться на березі Тихого океану. З чуток, батько дитини – лідер німецької групи Rammstein Тілль Ліндеманн, але співачка не підтверджує і не спростовує це. Фанати вважають, що своїм прагненням до океану Лобода натякнула на нову вагітність. Але й були ті, хто вважав це нісенітницею.

View this post on Instagram

хочу к океану …

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Вони вважають, що черговим “татом” може бути який-небудь черговий відомий представник шоу-бізнесу або ж батько другої дитини співачки. З “цікавим положенням” виконавиці вони пов’язують її недавню госпіталізацію, яку можна трактувати, як медичний нагляд перебігу вагітності у гінеколога.
Втім, як багато хто вважає, що співачка могла просто напустити туман і дати шанувальникам зайвий привід обговорити її особисте життя. Або ж просто опублікувала красиве фото, й дійсно хоче відпочити на березі моря.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here