Син Вілла Сміта зі сцени зізнався у коханні реперу

0
1207

Джеймс Сміт, якому зовсім нещодавно виповнилося 20, відверто заявив про свої стосунки із американським репером Tyler. Під час концерту свого бойфренда хлопець вийшов на сцену та публічну зізнався у почуттях. Громадськість сприйняла це як жарт, а власне виконавець назвав Сміта-молодшого «божевільним». Тим не менш, жодним словом не заперечив сказаного.


Джеймса така реакція не спинила. Актор одразу підтвердив серйозність освідчення у Twitter. «Я лише хочу сказати, що Tyler є моїм найкращим у світі другом та я його дуже люблю. Я просто хочу вам у цьому зізнатись. Tyler не хоче це розголошувати, але він – мій чортів бойфренд. Це правда», – не без надмірної емоційності заявив Сміт-молодший.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

3. someones missing

Публикация от Tyler, The Creator (@feliciathegoat)


Син рейтингового актора Вілла Сміта раніше не розголошував деталей свого особистого життя. Так, він зустрічався із дівчатами, але не без підозри на гомосексуальні зв’язки. А його перевдягання у жінку неодноразово дивували шанувальників. Репер Tyler також раніше не вчиняв камінг-ауту, хоча й давно натякав на свою нетрадиційну орієнтацію у піснях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here