“Тепер найкращі подруги?”: у чому секрет дружби Меган Маркл і Кейт Міддлтон

0
466

Після феєричного одруження принца Гаррі з актрисою Меган Маркл минулого року увесь світ очікував, що королівські невістки Меган і Кейт стануть найкращими подругами. Та не так сталося, як гадалося. Чи то спільний побут вплинув на їхні не надто близькі стосунки, чи то конкуренція – невідомо, проте зараз Кейт та Меган майже найкращі друзі, а причина цього – переїзд Гаррі з дружиною у котедж Фрогмор.
Коли у одному домі, а саме у Кенсінгтонському палаці, було дві господині, усім мешканцям доводилося непереливки. Кейт та Меган – однолітки, мають однакові статуси, тому жити ще й під одним дахом їм було неабияк важко. Ще й до того, суспільство неймовірно тиснуло на герцогинь, очікуючи від них негайної дружби. Отож, спочатку вони не злюбили одна одну.
Все змінилося після того, як Маркл з принцом Гаррі переїхали у Віндзорську резиденцію, що стала їхньою новою домівкою. Тепер їм не потрібно ділити персонал і бачитися щодня з рідним братом Гаррі Вільямом та його сім’єю. “Поділ дозволяє їм більше бути схожими на родину, а не на колег. Існує відчуття зміцнення стосунків Меган і Кейт,” – каже королівське джерело.

Журнал “People” зауважує, що взаємини герцогинь особливо потеплішали після того, як Меган стала матір’ю. Герцогиня Кембриджська дуже підтримувала Маркл під час вагітності. “Кетрін і Меган люблять бачитися, і материнство, напевно, зблизило їх,” – каже інсайдер.
37-річна Кейт, матір трьох дітей, як ніхто розуміє Меган, адже вона вже пройшла через це і прекрасно пам’ятає ці відчуття. У цьому випадку спільні інтереси взяли своє і примирили герцогинь, зробивши їх чи не найкращими подругами.

Герцогині завітали на фінал тенісного чемпіонату у Вімблдоні і вкотре продемонстрували пресі свої дружні стосунки. Жінки багато говорили і посміхалися, показуючи британським таблоїдам, що приводів для нових пліток та обговорень немає.
Нагадаємо, що Меган Маркл уже 4 рази “виходила в люди” після народення свого первістка Арчі Гаррісона Маунтбеттена-Віндзора. І хоч у свою колишню фізичну форму королівська особа ще не повернулася, та, як бачимо на прикладі Кейт Міддлтон, згодом материнство все розставить на свої місця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here