Тодоренко відреагувала на чутки про другу вагітність

0
672

Громадськість звикла, що особисте життя іменитої української телеведучої Регіни Тодоренко завжди знаходиться під прицілом об’єктивів. Упродовж минулого року артистка неодноразово з’являлась у ТОПах новин через її стосунки із російським виконавцем Владом Топаловим. Така тенденція не змінюється і до сьогодні, хоча й сенсацій то немає.
Раптова вагітність, не менш несподівані заручини. Згодом весілля, пологи, та знову весілля. Точніше – планування гучної церемонії «по-одеськи та де-небудь за кордоном», як розповідає власне Тодоренко. Так чи інакше, усе позаду. Молода матуся потроху пристосовується до нової ролі, продовжує роботу над власним телепроектом, а також – впевнено позбувається зайвих кілограм і повертається до колишніх форм.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#ПобежалиНаРаботу Мамочки, не переживайте, сын за кадром с моей сестрой и крестной, сыт, греется на солнышке(ПОД ЗОНТИКОМ)!? А вообще я хотела рассказать о том, как страшно мне было согласиться на съемку в купальниках @calzedonia после родов , видя в зеркале обвисший живот и дряблые ляжки. Оказалось, правильное питание, ГВ, Йога и стресс творят чудеса ?. Если интересно, могу написать , чем питалась на протяжении 3х месяцев. Писать?) #регинапутешественница #регинатодоренко #calzedonia Mua&hair – @yanabuzychkina Стиль – @alisaboha

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)


Тривалий час телеведуча соромилась показувати кадри після пологів, оскільки вагітність аж надто вплинула на її зовнішність. Жінка розповідала, що їй доводилась буквально таки примушувати себе щоразу з’являтись перед камерами.
Особливо це стосується останньої зйомки у купальнику. «Спостерігаючи у дзеркалі розтягнутий живіт та дряблі ноги», Тодоренко взяла себе в руки та примусила досягнути небувалих результатів. Мінус п’ятнадцять кілограмів за три місяці!

І от, нарешті, телеведуча оприлюднила у мережі пляжне фото у купальнику – із бекстейджу чергових зйомок. Чи не одразу її сторінку в Instagram полонила хвиля схвальних відгуків. Прихильникам не сила стримати захвату перед жіночними формами молодої матусі. Не обійшлось без уваги і її пікантне декольте.
«Матусі, не хвилюйтесь, син за кадром з моєю сестрою і хрещеною, ситий, гріється на сонці (під парасолькою!). А, взагалі, мені було неабияк лячно погодитись на зйомку у купальнику після пологів. Як виявилось, правильне харчування, йога і стреси творять дива», – зізнається Регіна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here