“Цілком секретно”: Маркл разом із чоловіком і сином подалась на курорт

0
404

Цими днями королівський палац офіційно повідомив, що подружжя герцога та герцогині Сассекських планують відрядження до Шотландії. Тим часом, хто би й гадку мав, що Меган Маркл заманеться втекти на кілька днів за кордон, нікого не проінформувавши про свої плани. Лише вона, принц Гаррі та їхній маленький син, Арчі. І, звісно, нестримні хвилі іспанської Ібіци.
Як виявилось згодом, подібним рішенням герцогиня лише хотіла уникнути зайвої метушні навколо їхньої сімейної мандрівки. А подалось королівське сімейство на секретний відпочинок не без причини – а з нагоди дня народження титулованої матусі, Меган Маркл. І тільки-но їм вдалось перетнути кордон, як у мережі з’явились перші кадри із пляжного відпочинку іменинниці.


На одному із гарячих іспанських островів екс-акторка вирішила відсвяткувати свій 38-ий день народження. Хоча й дата не кругла, відпочинок вдався більш ніж зразковим. Звісно, що може бути кращим для публічної особи, як не власне втеча від публічності, бодай на кілька днів. Так чи інакше, у герцога та герцогині Сессекських попереду ще гостювання у королеви Єлизавети ІІ, що наразі перебуває у своєму шотландському фамільному маєтку.
За усіма свідченнями, Меган Маркл разом із принцом Гаррі та маленьким сином планує залишатись на острові не більше тижня. Щонайменше через те, що зовсім скоро подружжя повинне відправлятись до Шотландії у нових титулах графа та графині. Варто зауважити, що іменинниця не вперше опиняється на паті-острові. Раніше вона вже бувала на Ібіці зі своїми подругами, хоча тоді мета мандрівки була дещо інакша.

Залишається під питанням єдине – чим тим часом займається принц Гаррі із сином, який, здавалось би, повинен бути у цей особливий день поруч зі своєю дружиною. Що ж, це та багато іншого з’ясується згодом. Тим часом, королівське сімейство не підпускає папараці до місця відпочинку ні на крок. Жодна стороння людина не може зробити ні кадру титулованого відпочинку на розкішній віллі.
Варто зауважити, що герцог та герцогиня Сассекські прибули на острів власним, приватним літаком. У протилежному випадку, їм би не вдалось уникнути надокучливих журналістів. До того ж, сімейство супроводжувало близько десяти охоронців – про абсолютну безпеку зрештою ніхто не забуває. Інсайдери переконують: «Безпека сина для молодих батьків стоїть понад усе».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here