Тупак Шакур живий: бодігард репера розкрив таємницю

0
949

Тупак Шакур був одним з найпопулярніших, найвідоміших та найбільш впливових американських реперів 90-х. До недавнього часу світ був переконаний, що виконавець помер 13 вересня 1996 року, після того як його машину обстріляли. Чотири кулі влучили в Тупака, одна з яких пробила легеню і призвела до ускладнень. Репер шість днів боровся за життя, та, все ж, у віці 25 років помер.

Такою була історія, яку знав увесь світ. Та ось нещодавно Майкл Найс, котрий був одним з бодігард-команди репера, що допомагала тому втекти з Лас-Вегаса після “вбивства”, розповів, що має докази, що насправді Тупак Шакур живий та здоровий: “Я маю аудіо- та відеодокази, на яких Фідель Кастро [колишній кубинський прокомуністичний диктатор] підтверджує, що дозволяє Тупаку жити на Кубі”.
Також репер повинен був дотримуватись договору про нерозголошення.

За словами Майкла Найса, деякими членами колись відомої та впливової партії “Чорні Пантери” були сплановані заміна тіл та організоване вивезення Тупака за межі Сполучених Штатів на літаку. “Коли ми відлетіли і знали, що у безпеці, ми одразу ж відчули полегшення, так, наче б втекли з в’язниці”, – каже Найс і додає. – “Коли ми дістались Барбадосу, то у нас всіх трусились руки і ми кинулись обійматись”.
Найс розповів, що його брат допоміг Тупаку добратись до Куби, і згодом бодігард, вже довго після оголошення “смерті” репера, бачив останнього живим.
З Тупаком Шакуром у ніч стрілянини був його менеджер Шуг Найт, якого нещодавно засудили на 28 років як замовника вбивства артиста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here