У британській пресі повідомили про вагітність Меган Маркл

0
431

Меган Маркл і принц Гаррі вперше стали батьками в травні цього року. Інсайдери впевнені, що герцог і герцогиня Сассекському знову готуються до поповнення, але будуть приховувати цю новину від шанувальників ще кілька тижнів.
Під час першої вагітності Меган Маркл відчувала постійний стрес через пильної уваги з боку журналістів і шанувальників. До того ж відчувала себе дуже самотньою, адже в Великобританії у неї немає ні друзів, ні родичів. Тому народжувати другу дитину вона хоче в Лос-Анджелесі, де живе її мама Доріа.
Зараз, за ​​інформацією ЗМІ, 38-річна Маркл вже щосили готується до зустрічі з другим малюком і вибирає оптимальний госпіталь, щоб пологи пройшли в умовах повної конфіденційності. “Меган вже говорила друзям, що коли буде народжувати наступну дитину, зробить це в Лос-Анджелесі, де сама народилася і виросла. Вона не хоче більше жити в ізоляції”, – розповіло джерело з оточення пари.

Першу вагітність Меган теж не афішувала кілька місяців, повідомивши про цікаве положення лише тоді, коли приховувати кругленький живіт було вже неможливо. Всі дев’ять місяців герцогиня Сассекському продовжувала займатися благодійністю і вирішенням робочих питань.
Шанувальники припускали, що пологи Маркл пройдуть в госпіталі Святої Марії, де раніше з’явилися на світ спадкоємці принцеси Діани, а потім і Кейт Міддлтон. Однак Маркл не хотіла, щоб за такий інтимним процесом стежив увесь світ, тому її таємно доставили в лікарню Портленд, розташовану в Лондоні. Також герцогиня Сассекському відмовилася позувати перед пологовим відділенням в день виписки, порушивши ще одну королівську традицію.

Зараз турботливі батьки рідко публікують фотографії сина Арчі, але іноді беруть його з собою в робочі поїздки. Так, хлопчик супроводжував маму і тата під час відрядження в Африку.
Уже відомо, що Меган і Гаррі проведуть різдвяні канікули в США. У минулому році закохані відзначали свята разом з королівською родиною, але в цей раз Маркл хоче виїхати в гості до мами. За інформацією порталу Express, герцогиня Сассекському може оголосити про своє цікаве положення саме під час подорожі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here