У Майлі Сайрус з’явився зірковий бойфренд?

0
553

Шанувальники дочекались – цієї суботи нарешті підтвердились чутки про стосунки поп-діви Майлі Сайрус та кінозірки Ліама Хемсворта. Пара організувала чергове побачення під час зйомки Saturday Night Live, куди співачка була запрошена в ролі виконавиці. Таким чином, «обличчя» американського шоу-бізнесу вирішили сповістити громадськість про свої стосунки.

Зіркову пару перестріли папараці на шляху до SNL, коли закохані ніжно тримались за руки. Обоє були вдягнені у невимушеному casual-стилі. Це – перший випадок, коли журналісти змогли відзняти Майлі та Ліама разом.
Зірки звикли не афішувати свого особистого життя, тому до таких речей, як «триматись за руки», ставились завжди неабияк обачно. Втім, цього тижня вони умисно проігнорували власні принципи.

Трохи раніше, на черговому інтерв’ю у Майлі запитали, чи вважає співачка кіноактора своїм бойфрендом. І власне тоді зірка вперше обмовилась про таку перспективу.
«Мій партнер, я віднедавна називаю його моїм партнером по виживанню. Він вважає, що це не романтично – як я згодом дізналась. Але він справді неймовірний», – пригадала Сайрус недавній випадок із порятунком її домашніх улюбленців та, власне, неабиякий героїзм Ліама.

До слова, тижнями раніше загорівся один із маєтків поп-зірки, що у Малібу. Втім, її коханий – Ліам Хемсворт – швидко зорієнтувався та врятував усіх тварин, що жили у помешканні Сайрус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here