У Меган Маркл запланована таємна зустріч: де і яка причина

0
689

Секретна подія у Королівському коледжі із університетськими лідерами і студентами – герцогиня Сассекська не припиняє давати приводи для чуток жовтій пресі. Утім, резонанс проведеного заходу не випереджає його важливість.
Тим часом, як у Кейт Міддлтон і принца Вільяма був насичений подіями тиждень, Меган Маркл не забарилася завітати на кілька ексклюзивних заходів. Вчора герцогиня із чоловіком відвідала різдвяне богослужіння для фонду меморіала Генрі ван Страубензі, що у Челсі. Меган прочитала там промову і сфотографувалась у морському пальто і сукні. Сьогодні ж вона організувала свою власну, сольну подію, про яку ні словом не обмовилась до її проведення.

Меган відвідала Асоціацію Університетської Співдружності у Королівському коледжі. Там вона зустрілась із університетськими лідерами, академіками і міжнародними стипендіатами, «щоб обговорити роль університетів у ставленні до торгівлі людьми і сучасного рабства, гендерної нерівності та кліматичних проблем». Після заходу герцогиня опублікувала у Twitter фото у блідо-рожевому пальто і чорному топі на короткий рукав.


Раніше Меган Маркл уже говорила про важливість загального доступу до вищої освіти. У промові перед студентами коледжу у Фіджі, що відбулась у рамках її жовтневого королівського туру, колишня акторка поділилась власним досвідом здобуття освіти: «Процес здобуття вищої освіти – захопливий, ефективний та неабияк важливий у житті кожного. Проте мені також відомо про проблеми із рівнем навчання для багатьох людей у всьому світі, включаючи мене.  Різноманітні стипендії, програми фінансової допомоги і власний заробіток забезпечили мені навчання в університеті. Безсумнівно, це було варте моїх зусиль».

А також герцогиня наголосила, що перш за все повинне бути особисте бажання кожного здобути вищу освіту: «Усім необхідно надати можливість здобувати освіту. Усім бажаючим, що найважливіше. І жінкам та дівчаткам у країнах, що розвиваються – це життєво необхідно. Надання їм можливості навчатися є ключовим фактором економічного і соціального розвитку, адже у такому разі жінкам дають інструменти досягнення успіху, за допомогою яких вони можуть створити неймовірні ф’ючерси – не лише для себе, але й для людей навколо».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here