У мережі з’явились підозри про вагітність Леді Гаги від Бредлі Купера

0
430

Зіграли кохання чи справді пережили його на власній шкірі та ще й на великих екранах – те, що відбувалось за лаштунками «Народження зірки», поки для глядачів залишається загадкою. Менше з тим, дійсність промовляє більше, аніж будь-які промовисті мережеві чутки. І що може бути гучнішим, аніж два розлучення поспіль для двох «колег», що підозрюються у службовому романі?
Спершу, чи не одразу після виходу фільму на великі екрани, Леді Гага розірвала зі своїм нареченим заручини. Згодом же у мережі з’явились чутки стосовно ускладнення стосунків в «ідеальному сімействі» Бредлі Купера та Ірини Шейк. І вже, здавалось би, все прийшло в норму. Але, ні. Раптово для себе і громадськості цивільна дружина Купера покидає його разом із донькою.

Уся справа у розбіжностях та різних поглядах на життя – переконують уже як екс-закохані. Але мережа то знає, що подібні пояснення не обходяться без звичних «підводних каменів». І чи не одразу шанувальники заговорили, себто без Леді Гаги не обійшлось. Так це чи ні, але офіційна причина розриву аж ніяк не задовольнила публічність. Відтак, і не дивно, що через короткий проміжок часу мережа знайшла власні аргументи.
Інсайдери переконують, що зовсім скоро Бредлі Куперу більше не доведеться приховувати свій роман із Леді Гагою. А вся справа у тому, що таємні коханці чекають на малюка. І поки 33-річна зірка уміло приховує своє особливе положення, найбільш допитливі уже сьогодні без жодних сумнівів заявляють, що причиною усьому є вагітність.

«Усі кажуть, що Леді Гага аж світиться та ховає свій животик», – коментують джерела. І звісно, прибічники такої теорії не знайшли ніякого іншого пояснення, окрім того, що батьком дитини є Бредлі Купер. Відтак, усі непорозуміння стають на свої місця. Одразу стає зрозумілим, чому в одну мить і Леді Гага, і Купер залишились без пари. По своїй волі чи волі партнера.
А поки, за переконанням інсайдерів, актор приховує свій роман та майбутнє батьківство тільки з поваги до своєї колишньої цивільної дружини, іменитої супермоделі Ірини Шейк. Так це чи ні, час покаже. Залишається тільки почекати кілька місяців, поки вагітність Леді Гаги не стане дійсною чи фальшивою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here