У скандальному розлученні Анджеліни Джолі та Бреда Пітта виявили багатомільйонний кредит

0
1364

Судові справи та розгляди нескінченно отруюють життя колишніх закоханих. На черговому засіданні суду Анджеліна пояснила слова Бреда про те, що він перевів актрисі вісім мільйонів доларів на утримання дітей. За її словами, це був лише кредит для того щоб купити будинок, так як Пітт попросив жінку покинути їх сімейний будинок.
У Джолі виникли труднощі з покупкою нового житла і вона звернулася за допомогою до колишнього чоловіка, але той запропонував тільки кредит. Адвокат актриси Саманта Блей Деджан обурилася поведінкою Бреда і заявила, що багатомільйонний кредит не є підтримкою для дітей. Звинувачена сторона повідомила, що актор виділив на утримання дітей 1,3 млн доларів, тобто на охоронців, терапевтів та різноманітні поїздки.

Проте, Саманта продовжує стверджувати, що зобов’язання про утримання дітей все ще не до кінця виконані. Шлюб Джолі та Пітта був зруйнований в 2016 році. Анджеліна розповіла пресі, що “непримиренні протиріччя” стали виною в скандальному розриві. Пізніше Бред зізнався в тому, що у нього виникали проблеми з алкоголем, але вони були подолані, однак, було вже пізно.
Нагадаємо, що у 2017 році зірки уклали перемир’я та вирішили жити громадянським шлюбом. Шанувальники зіркової пари досить тепло сприйняли рішення. Вони двоє досить важко переживали розлучення. Однак деяким фанатам досі незрозумілий крок з розлученням, адже в такому випадку вони розірвали живі відносини, які заподіяли їм багато болі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here