Уколи ботокса привели Таїсію Повалій до втрати голосу

0
2587

Тяга зірок до вічної молодості просто нестримна, але часто вона приводить до плачевних наслідків. Надмірне захоплення уколами ботокса зіграло злий жарт з Таїсією Повалій.
Зовнішність Таїсії Повалій завжди була предметом її гордості та заздрості оточуючих. У свої 53 роки вона виглядає значно молодше і може дати фору багатьом молодим виконавцям. Зірка завжди відверто зізнавалася в тому, що часто стала вдаватися до уколів краси, але після того, як відчула їх негативний вплив на голосові зв’язки, змушена була відмовитися від такої процедури.

Уколи ботокса буквально привели до втрати голосу у артистки. Співачка відверто заявила, що з роками їй все більше не хочеться старіти, а сучасна індустрія краси пропонує все більше способів для продовження молодості. Знаменитість відверто заявила, що в якийсь момент себе так обколола, що потягнула всі м’язи. “Наприклад, співала пісню “Одолжила” і відчуваю, що високі ноти взяти не можу: тримає шия. Намучилася я тоді з цими уколами. Навіть концерти скасовувала, тому що не могла співати. Виявилося, що ботокс дуже розслабляє м’язи”, – пояснила Повалій.
На сьогоднішній день Повалій постає перед глядачами в природному вигляді і поки не збирається вдаватися до експериментів. Нагадаємо, що співачка 11 років була одружена з музикантом-клавішником Володимиром Повалій. У цьому шлюбі вона народила єдиного сина Дениса. Після розставання з першим чоловіком вона вийшла заміж за Ігоря Ліхуту, який з 1993 року працює її продюсером. Син Таїсії закінчив інститут міжнародних відносин, але згодом став співаком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here