“В обіймах іншого”: Ірина Шейк швидко знайшла заміну Куперу

0
956

Метушня стосовно гучного розлучення чи не найкрасивішої пари Голлівуду ледь вгамувалась, а знатна російська супермодель, Ірина Шейк, вирішила не марнувати часу наодинці. І поки мережа твердо переконана, що Леді Гага таки переїхала до Бредлі Купера, громадськість пильно стежить за стосунками Ірини Шейк із її «близьким другом».
Днями раніше світ сколихнув скандальний переїзд Ірини Шейк до Нью-Йорку. Усі чи не одразу запідозрили, що в іменитого подружжя щось пішло не так. Була винною мама режисера, як дехто зазначає, чи уся справа у плітках стосовно таємного роману Бредлі Купера із Леді Гагою – залишається тільки здогадуватись. А, за офіційною версією, пара розійшлась через конфлікт інтересів.


Менше з тим, стосунки між уже як екс-партнерами залишились винятково дружніми, якщо це так можна охарактеризувати. Про це свідчить факт того, що пара відмовилась ділити опіку над спільною донькою Леєю юридично, обмежилась винятково усною домовленістю «на довіру». Разом з тим, з огляду на все, Ірина Шейк і сама давно прийняла розлучення із Купером як дійсність.
Зірка активно постить у мережі кадри із пікантних фотосесій та закрайсвітніх мандрівок. Але прихильників вразило інше. Здавалось би, такі звичні фото Ірини Шейк з прогулянки з донькою. Тільки-от була одна річ, що аж ніяк не натякала на норму – «новий» чоловік поруч із моделлю. Як виявилось, парараці зробили хибні висновки, Ірина Шейк провела прогулянку в обіймах «хорошого друга».

Принаймні, знаменитість наполегливо переконує у цьому громадськість. А все було так: модель саме сиділа із «таємничим незнайомцем» на лавці поруч із дитячим майданчиком, допоки її донька гралась з іншими дітьми. Тільки згодом преса з’ясувала, що поруч з Іриною Шейк був її давній знайомий, креативний директор британського глянцю «Vogue», Алек Максвелл.
Відтак, виправдання екс-дружини Бредлі Купера набуло правдивості, зважаючи на те, що Максвелл не перший рік перебуває у романтичних стосунках з головним редактором «Vogue», афроамериканцем Едвардом Еннінфулом. А його ніжні обійми із Іриною Шейк були і справді винятково дружніми.

Хто не чув, нагадуємо, стосунки зіркового подружжя Бредлі Купера та Ірини Шейк тривали упродовж чотирьох років. Пара навіть разом виховує спільну доньку Лею. Але і це не завадило їхньому розлученню, про яке стало відомо у травні цього року. Принаймні, на офіційному рівні. Хоча й про непорозуміння мовилось ще задовго до прем’єри стрічки «Народження зірки».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here