“Вагітна?”: Леді Гага носить дитину від Бредлі Купера

0
923

Останніми днями британські та американські ЗМІ просто “кишать” новинами про вагітність Леді Гаги. Кажуть, що співачка вагітна від свого колеги по знімальному майданчику Бредлі Купера. Парі почали “приписувати” роман одразу ж після виходу стрічки “Зірка народилась”, не зважаючи на те, що у 44-річного Купера є дівчина та донька, а Гага на той момент також перебувала у стосунках.
Чутки почали розповсюджуватися після церемонії вручення “Оскарів”. Тоді на афтепаті Леді Гага зовсім не вживала алкогольних напоїв. Американські ЗМІ кажуть, що батьком дитини може бути і Крістіан Каріно, колишній хлопець співачки, з яким вона у лютому розійшлася. Припускають, що причиною розриву могла бути вагітність, зараз Гага на ранніх термінах.

Кажуть, що 32-річній Леді Газі може знадобитися ДНК-тест на батьківство, бо вона на всі 100 % не впевнена, чию дитину носить під серцем. “Гага – сильна жінка, і особливо вона впевнена в тому, що може стати матір’ю в цей момент. Купер готовий запропонувати співачці емоційну підтримку – незалежно від того, його це дитина чи ні,” – розповідає близьке до знаменитості джерело.
Однак, велика кількість ЗМІ заперечує цю інформацію і називає “неправдою на кожному рівні”. Після виступу Гаги і Купера на церемонії “Оскар”, де вони настільки переконливо зіграли закохану пару, ніхто з гостей і прихильників не захотів вірити, що вони можуть бути просто друзями. Проте, вагітна знаменитість чи все ж таки ні, покаже час. Тому набираємось терпіння та чекаємо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here