Вчені зрозуміли чому набирають вагу від стресу

0
672

Усім нам відомо, що набір зайвої ваги трапляється від того, що людина вживає більше калорій, ніж вона їх витрачає. Щоразу, не втримавшись від смачного  пиріжка ми себе лаємо, бо знаємо, що то є зайві та шкідливі калорії.

Та ведучі вчені довго досліджували це питання і прийшли до висновку, що стрес дуже сильно впливає на проблему із кілограмами. Так, звичайно, самоконтроль теж відіграє суттєву роль у цьому питанні.

Справа в тому, що стрес порушує якість сну, а від цього збивається рівень цукру у крові, а слідом за цим з’являється неконтрольований апетит. Виходячи з цього, людина починає безконтрольно переїдати, а звідси і скопичення жирів та шлаків.
До речі, це проблема багатьох людей, що зв’язані з медіаіндустрією та шоубізом адже, їх шалений режим та темп життя вибиває з нормального біоритму, а це призводить до маси проблем із здоров’ям.
 Вчені провели купу експериментів, дослідили багато людей. Та виявилося, необхідність правильного рівня цукру у крові впливає не тільки на переїдання, а й може привести до діабету другого типу, якщо механізм регулювання зіб’ється від недостачі сну і відпочинку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here