Відомий 70-річний актор Річард Гір стане батьком втретє -ЗМІ

0
670

За повідомленням видання Hola !, дружина голлівудського актора Річарда Гіра, іспанська бізнесвумен Алехандра Сілва, чекає дитину. 70-річний голлівудський актор Річард Гір стане батьком втретє. Про це повідомило іспанське видання Hola!. 36-річна дружина Гіра, іспанська бізнесвумен Алехандра Сілва, нібито чекає на другу дитину.

Видання зазначає, що пара поки не підтвердила і не спростувала інформацію про прийдешнє поповнення в родині. Гір був одружений двічі. Його перша дружина – модель Сінді Кроуфорд, друга – актриса Кері Лоуелл, від якої у актора є 19-річний син Гомер.
Так, про першу вагітність Алехандри подружжя оголосило лише після того, як отримало благословення особисто від Далай-Лами. Тож, імовірно, і цього разу закохані спочатку помандрують до Тибету.

Зазначимо, у Річарда та Алехандри є діти від попередніх шлюбів. Гірові першого сина Гомера народила колишня дружина Кері Лоуелл. Наразі Гомерові Джеймсу Джигмі 19 років. Алехандра теж виховує сина – шестирічного Альберта від колишнього чоловіка Говінда Фрідланда.
Від третьої дружини у актора є син Олександр, який народився в лютому 2019 року. У Сілви є шестирічний син Альберт від першого чоловіка Говіно Фрідленде.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here