Відомий співак Ед Ширан таємно одружився з Черрі Сіборн

0
845

Ед Ширан здивував всіх, хто стежить за його особистим життям: схоже, співак уже одружений. В інтерв’ю виданню Access у Еда поцікавилися планами на весілля – обрана дата і місце, де буде проходити церемонія – але у відповідь 27-річний музикант лише розгубився, ніяково усміхнувся і мовчки показав кільце на безіменному пальці.
Журналіст явно не очікував такого повороту і після палких вітань запитав, як Еду вдалося тримати весілля в секреті. “Так, я взагалі нічого не роблю публічно”, – справедливо зазначив Ширан.
Фанати Еда ще в лютому підозрювали, що співак одружився, але тоді Ширан відповів, що кільце на тому самому пальці на честь заручин, а не обручка. Пропозицію своїй дівчині він зробив в січні, після трьох років стосунків, і вирішив, що чоловікові теж не заборонено носити кільце на честь заручин.
Дівчина Еда – 26-річна Черрі Сіборн, з якою музикант знайомий з дитинства. Саме їй він присвятив пісню “Perfect” та зізнався, що тепер у нього для щастя є все – творчість, кохана людина і кілька кішок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here