Віра Брежнєва заінтригувала новим фото в Instagram

0
913

Віра Брежнєва заінтригувала несподіваним фото в Instagram Stories, на якому показала крихітну ручку новонародженої дитини. Після того, як стало відомо про таємне весілля Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе, в мережі регулярно з’являються новини про передбачувану вагітність співачки.

Сама артистка кожен раз спростовувала ці розмови, проте в інтерв’ю не раз зізнавалася, що мріє про поповнення в сім’ї, та з задоволенням стала б мамою третього малюка. Тепер у шанувальників Віри з’явилися вагомі причини думати, що її бажання здійснилося і вона недавно народила.

Причиною цього стало фото, яке співачка запостила в свою Instagram Stories. На ньому вона тримає ручку крихітного малюка. Коментувати знімок Брежнєва не стала, тільки додала до нього сердечко.

Багато шанувальників знаменитості вважають, що так співачка повідомила про поповнення в своїй сім’ї. Правда, цілком ймовірно, що артистка сфотографувалася з малюком когось із друзів, або з родичів. Що ж, залишається лише чекати, коли Віра прокоментує знімок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here