Восьмий сезон “І мертві підуть” почнеться без трьох персонажів

0
1077

“І мертві підуть” кілька разів поспіль визнавався найпопулярнішим серіалом на кабельному ТБ, але в майбутньому може поступитися своїм конкурентам – справа в тому, що 8 сезон “І мертві підуть” почнеться відразу без трьох важливих персонажів, що може значно знизити рейтинги і кількість аудиторії серіалу.
У зйомках перших епізодів 8 сезону “І мертві підуть” не брала участі Крістіан Серратос, знайома глядачам в ролі Розіти. Більшу частину сьомого сезону вона була вагітною і народила якраз тоді, коли почали знімати восьмий – тому її героїню глядачам навряд чи доведеться побачити на старті сезону.
Розіта – не єдина, кому в фіналі 7 сезону не пощастило: Мішон, яку грає Данай Гуріра, також пережила жорстокий фінал і виявилася в ще гіршому стані. Це – не знак того, що сценаристи чомусь Гуріру злюбили: зовсім навпаки, актриса потрапила в MCU і була зайнята спочатку на зйомках “Чорної пантери”, а тепер – “Месників: Війна нескінченності”, так що вчасно на зйомки “Ходячих” приїхати не могла. Таким чином, восьмий сезон “І мертві підуть” почнеться без Мішон.
На старті 8 сезону “І мертві підуть” глядачі не побачать Нігай у виконанні Джеффрі Діна Моргана. Невідомо, чим так зайнятий актор, але на знімальному майданчику “Ходячих” він до сих пір не з’явився – а в Атланті знімають зараз вже 5 епізод 8 сезону.  Можливо, Джеффрі затримався на зйомках “Шаленства”, нового фільму Дуейна Джонсона, проте той також знімається в Атланті і Морган цілком міг би встигнути і на зйомки “Мерців”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here