Вперше в житті: 57-річна акторка Деріл Ханна вийшла заміж

0
899

Для 72-річного рок-музиканта Ніла Янга зірка фільму “Вбити Білла” стала третьою супутницею життя. На минулих вихідних героїня Еллі Драйвер з популярного бойовика “Вбити Білла”, тобто популярна американська актриса, 57-річна Деріл Ханна вперше вийшла заміж.
Її чоловіком став 72-річний канадський музикант Ніл Янг, всім відомий своєю своєрідною грою на гітарі і високим тенором. Своє перше весілля фатальна блондинка відсвяткувала досить вдало: спочатку всі гості запалювали на борту розкішної яхти, а потім в найближчому колі родичів та друзів молодят, які зібралися в місті Атаскадеро, штат Каліфорнія.

Артисти почали будувати свої відносини з 2014 року. Двічі розлучений батько трьох дітей Ніл Янг зізнався, що його друзі спочатку не прийняли нову кохану, і це стало серйозним випробуванням на їхньому шляху, проте вона приголомшлива жінка, він її шалено любить, і ні за що не готовий розлучитися.
Однак незабаром Ханна завоювала любов його близьких, і тепер вони безмежно щасливі. Деріл Ханна – відома крадійка чоловічих сердець. Вона ніколи раніше не виходила заміж, проте була причетна до багатьох романів з відомими чоловіками. Зараз подружжя приймає вітання від шанувальників і знайомих, та планують, де проведуть медовий місяць.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here