Винахідник дивує своїх шанувальників: Ілон Маск готується захопити Землю в образі Таноса

0
654

Ілон Маск дивує підбіркою останніх постів, які публікує в своєму Instagram. Спочатку він приміряв на себе образ Доктора Стренджа, а потім перетворився в Таноса, та запустив в космос ракету.
“Це я без фотошопу”, – так підписав винахідник чергову публікацію, де він постав в образі героя кіновсесвіту Marvel. На зображенні можна побачити Таноса, одного з головних лиходіїв коміксів, який будував плани про поневолення всесвіту. Шанувальники Ілона Маска не можуть зрозуміти, що змусило його порівняти себе з негативним персонажем.
https://www.instagram.com/p/BkmzWNhgplu/?hl=uk&taken-by=elonmusk
Підписники Ілона припустили, що він знайшов щось спільне між своїм виглядом рано вранці і особою Таноса. Або, як варіант, Танос показує, на що перетвориться сам Маск, якщо перестане стежити за вагою. Однак більшість коментарів відносяться до питань, чи все з ним добре, і чи варто землянам починати турбуватися про те, що Маск захоче захопити планету.
Цікаво, що деякі помітили, дотепні коментатори запізнилися, і гендиректору Tesla це вже вдалося. Прикладом може слугувати, окрім популярних автомобілів, виготовлення ракет, які недавно були запущені в космос компанією Ілона Маска.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here