Як Селена Гомес “проводить ночі” після руйнівної депресії?

0
326

Гучне розлучення давно позаду. Курс реабілітації у психіатричній лікарні теж, на щастя. Допоки горе-колишній Селени Гомес ніяк не може призначити весільних дат, співачка потроху повертається до колишнього ритму життя. Не зважаючи на усі чутки та недомовленості, Гомес більше не зловживає алкоголем. Сенс відпочинку дівчина знайшла в іншому.
Згідно з повідомленнями наполегливих папараці, Селена Гомес провелу усю ніч понеділка у ресторані Лайзи Вендерпамп «Tom Tom», де вона полюбляла відпочивати і раніше. Втім, цього разу жодної ненормативної поведінки, ба більше – дій, помічено не було. Ніч пройшла «мирно».


Менше з тим, святкування пройшло неабияк весело. Компанія зібралась велика. Тож, усі сіли за бенкетний стіл із виходом на літню терасу. «Вона була аж надто приватною та мала охоронця поруч», – зазначають випадкові перехожі.
Що цікаво, днями раніше Селена Гомес проілюструвала, наскільки затятою шанувальницею правил «Tom Tom» вона була минулоріч. Її подруга Анна Коллінз оприлюднила у мережі кадр із знаменитістю, що демонструє розпал вечірки «під градусом». Але це позаду. Зараз співачка більш ніж стримана. А в ставленні до алкоголю – категорична.


Нагадаємо, саме на офіційній сторінці в Instagram Анни Коллінз поп-зірка вперше була помічена після тривалого лікування у психіатричній клініці. Це трапилось наприкінці минулого року, у грудні місяці. Тоді Гомес разом із друзями відправилась на гірськолижний відпочинок, але сама ж не поширювала ніяких фото.


Востаннє ж Селена була помічена з боку папараці у кінці лютого, коли покидала одну із іменитих студій звукозапису, що у Лос-Анджелесі. «Цього тижня, наступного тижня, і всі майбутні тижні», – так підписала співачка свою першу за довгий період публікацію у мережі. Так вона пояснила свою відданість музиці, та кар’єрі зокрема.
А ще – анонсувала вихід майбутнього альбому. «Усе дійсно налагоджується. Я стурбована лише тим, що незабаром мені доведеться зробити неабияк важливий вибір. А поки я намагаюсь бути якомога більш терпеливою та уважною до усіх без винятку», – зізнається Гомес.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here