Зірка “Гаррі Поттера” Руперт Грінт таємно одружився

0
479

Руперт Грінт, виконавець ролі Рона у серії фільмів про чарівника “Гаррі Поттера”, таємно одружився. Про це повідомило видання “The Sun”. Один з репортерів сфотографував Руперта з його дівчиною (чи, може, дружиною?) Джорджією Грум під час прогулянки, і на пальці її лівої руки чітко помітно золоту каблучку. 
Пара зустрічається ще з 2011 року, але завжди зберігала свої стосунки приватними і ніколи їх не коментувала. 30-річного Руперта і 26-річну Джорджію репортери помітили у північному Лондоні під час прогулянки. На одному зі знімків, де дівчина курила сигарету за обідом, на її безіменному пальці помітили каблучку.
Однак, в Руперта на пальці заповітної ювелірної прекраси не було. Каблучку він одягнув на праву руку, що є доволі дивним. Чутки пара ніяк не коментує, даючи ще більше приводів для обговорень.

Руперт, який зіграв Рона Візлі в культових фільмах про “Гаррі Поттера”, заявив у грудні минулого року, що він сподівається одружитися і мати дітей вже “скоро”. Він сказав: “Я продовжу грати цікавих персонажів і надалі, але невдовзі я б хотів заспокоїтися і мати дітей. Якби я мав сина, я б назвав його Роном? Це досить гарне ім’я, але, напевно, ні. І з прізвищем Грінт важко поєднати ім’я з одним складом”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here