Зірка “Голодних ігор” відтепер офіційно заручена

0
1179

Чутки чутками, але факти під сумнів не поставиш. Ще одна голлівудська акторка виходить заміж. Так, Дженніфер Лоренс більше «не ходитиме у дівчатах». Адже за офіційними повідомленнями, кінозірка заручилась із директором однієї з найвідоміших арт-галерей Нью-Йорка – Куком Мероні.
Втім, вперше громадськість дізналась про особливу подію у житті пари не зі свідчень акторки. Папараці помітили жінку із «особливою» каблучкою, що безсумнівно є весільною – на лівому безіменному пальці та у компанії свого коханого за романтичною вечерею.

Пара тривалий час намагалась уникати зайвих очей публічності та приховувала усі подробиці свого особистого життя. Подейкують, Лоренс та Мероні у стосунках ще із червня 2018 року, відколи їх і познайомила спільна для обох подруга – Лора Сімпсон.
Так чи інакше, тривалий час до заручин шанувальники знаменитості підозрювали, що пропозиція «руки і серця» от-от відбудеться. Вони не помилялись. Хоча й Лоренс не одноразово заявляла у своїх інтерв’ю, що досі підтримує хороші стосунки із кількома колишніми, включаючи кінорежисера Даррена Арнофскі та актора Ніколаса Голта.

«Насправді, я дружу із усіма своїм колишніми. У мене навіть є власна теорія. Справа у тому, що я відкрита людина. Відтак, у мене не може бути поганих стосунків із тими людьми, що у свій час були для мене неабияк близькими. Жодного лукавства, тільки чесність», – пояснює зірка великих екранів.
А також, Лоренс додає, що усі її «екси» були і залишаються чудовими людьми. Хоча й знаменитість зізнається: щоразу, коли вона переживає розрив, її серце немов знову розбивається вщент.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here