Зірка “Гри престолів” невдовзі вийде заміж – відома точна дата

0
953

Не так давно Софі Тернер зі своїм зірковим нареченим відсвяткували першу шлюбну церемонію, як уже взялись за наступну. Цього разу більш традиційну та у Парижі. Хоча й закохані намагались всіляко уникати точних дат, найбільш допитливі прихильники пари зуміли про все довідатись. Джо Джонас із Софі Тернер уже прибули до французької столиці, де й були помічені за прогулянкою із іншою зірковою парою – Чопрою та Ніком Джонасом.
Не виключено, що урочиста шлюбна церемонія може відбутись найближчим часом. Тобто, цими вихідними. Разом з тим, до Парижу поступово прибувають й інші запрошені гості. За невимушеною прогулянкою уже було помічено братів Джо Джонаса разом із дружинами. За усіма прогнозами, дата весільної церемонії може припасти на 29 число цього місяця.

Варто нагадати, що пара офіційно побралась місяцями раніше у Лас-Вегасі. Тоді, за словами закоханих, вони прийняли раптове рішення податись до однієї із місцевих каплиць, щоб узаконити свої стосунки у приватному форматі. Тільки згодом виявилось, що й «несподівана церемонія» була заздалегідь запланованою. Про це свідчить замовлена з України весільна сукня акторки. А ще – присутність усіх найближчих родичів та друзів.
Зараз же пара взялась за втілення своєї ще одної мрії, про яку говорила ще з початку року – весілля у Парижі. Хоча й, формально, Софі Тернер та Джо Джонас уже вважаються офіційним подружжям, планів ніхто не скасовував. Як і всі очікували, закохані стануть під вінець у «столиці кохання». За словами зіркової пари, церемонія буде класичною, але без елементів кітчу теж не обійдеться.

Зрештою, поки у пресі не з’являлось жодних коментарів. Ні з боку Софі Тернер, ні від Джо Джонаса. Єдине, що навіює надію – сімейна прогулянка пари по французькій столиці. Ймовірно, чергова мандрівка подружжя до Парижу виявиться не такою вже й раптовою, зважаючи на давні плани.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here