Зірка серіалу “Рівердейл” відреагував на зухвалі плітки хейтерів

0
593

За класикою жанру, представники голлівудського зіркового бомонду нерідко потрапляють до виру пліток. Чи то справа у «жовтій пресі», чи ситуація доходить до мережевих хейтерів – результат залишається незмінним. Цього ж разу на надокучливі плітки вирішила відреагувати власне одна із «жертв» обговорення, Коул Спроус.
Ще з початку цього літа серед публічності зайшла мова про ймовірний розрив у стосунках зіркових акторів серіалу «Рівердейл», Лілі Рейнхарт та Коула Спроуса. Довго мережа очікувала на бодай яку-небудь відповідь з боку знаменитостей. Не минуло й кількох місяців, як шанувальники дочекались. З огляду на реакцію актора, його не на жарт розвеселили подібні плітки, зважаючи на те, що з його боку не було і натяку на подібне обговорення.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

BREAKING: A reliable source has confirmed that none of you know shit.

Публикация от Lili Reinhart (@lilireinhart)


Закохані щасливі разом уже як два роки, незважаючи на переконливі заяви з боку так званих «інсайдерів». І жодні «напружені графіки» поки не стали на заваді Коулу Спроусу та Лілі Рейнхарт продовжувати вести бурхливий роман. Яскравим підтвердженням порожності пліток стала й нова обкладинка американського глянцю «W!», на якій актори постали у пристрасних обіймах.
А до дня народження свого коханого (що пройшло четвертого серпня) Лілі Рейнхарт оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram неабияк зворушливий пост, який привернув чималої уваги шанувальників. Сьогодні ж Спроус висловився наступним чином: «Мені все одно – така природа нашої індустрії. Я гадаю, варто ставитись до подібного із гумором».

Так чи інакше, годі й заперечувати, що зіркова пара Коула Спроуса та Лілі Рейнхарт виглядає дуже навіть гармонійно, що у рамках серіалу «Рівердейл», що у реальному житті. Обоє з’являються на світських заходах у подібних за стилем образах, двоє розкуто позують для глянців. Востаннє закохані приміряли дещо готичний образ, який видався більш ніж провокативним експериментом, оскільки актор позував перед камерою напівоголеним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here