Зірку “П’ятдесят відтінків сірого” Дакоту Джонсон заскочили із колишнім

0
467

У зірковому житті подібне не за рідкість. Пари розлучаються, знову сходяться, і далі по колу. Постійні контакти на знімальних майданчиках таки роблять свою справу. Але ж у стосунках між Дакотою Джонсон та її співочим колишнім, Крісом Мартіном, наразі все на стадії «залишились друзями» чи «то все складно» – не розбереш. У будь-якому разі, уже з’явились натяки на поновлення роману.
Друзі чи ні, але удвох проводять аж надто багато часу. Та й особливі події у житті один одного не пропускають. От цього разу, коли відбулась прем’єра чергового фільму за участі Дакоти Джонсон, її горе-колишній, він же фронтмен гурту «Coldplay» Кріс Мартін, завітав на так звану «афтерпаті». Звісно, подібна подія не обійшлась без прискіпливої уваги преси.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Consciously throupling

Публикация от Derek Blasberg (@derekblasberg)


І не тільки факт присутності культового виконавця на вечірці за участі його колишньої так здивував громадськість. Наробили добрячого резонансу і кадри начебто хороших друзів із святкування. Чи то алкоголь так подіяв, чи у мить щастя обом знову захотілось пережити те, що вже у минулому – поки залишається тільки здогадуватись. Єдине, у чому можна бути певним, так це те, що аж надто засяяли очі у колишніх коханців.
Хто не чув, Дакота Джонсон та Кріс Мартін розійшлись ще у травні цього року, тобто, зовсім нещодавно. Відтак, зараз саме час, щоб забути усі образи та поновити стосунки. Принаймні, у це щиро вірять шанувальники зіркової пари. Тим часом, усе натякає на те, що надії можуть справдитись. Вчора, другого серпня та у Лос-Анджелесі, усе почало натякати на порожність слів екс-коханців.

Вечірка відбувалась у рамках прем’єри очікуваного фільму «Covers», у якому Дакота Джонсон зіграла одну із головних ролей. Завітав на свято, як уже було зазначено, її колишній, Кріс Мартін. Однак не сам факт його присутності настільки розбурхав уяву шанувальників. Кілька фото, що з’явились у мережі лічені години тому, зробили свою справу. А зараз годі й переконувати світ у тому, що Джонсон не повернулась до соліста «Coldplay».
Так чи інакше, не варто оминати повз увагу кілька важливих фактів. Перше – фото зробили прихильники пари, отже, щирі посмішки та сяючі очі цілком могли бути награними елементами. Друге – колишні зіркові закохані поки не коментували своїх стосунків після розриву. Відтак, достеменно не відомо, з’явились вони на святкування у ролі друзів чи партнерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here