Зірку серіалу “Імперія” звинувачують у змові з нападниками заради піару

0
353

В кінці січня актор серіалу “Імперія” Джуссі Смоллетт був госпіталізований після жорстокого нападу : за його словами, двоє білих чоловіків побили його на вулиці через колір шкіри та орієнтацію, душили і облили відбілювачем, вигукуючи гасла Трампа. Бійка не потрапила на запис жодної з камер спостереження, але поліція знайшла відео з двома підозрюваними, в якому Смоллетт впізнав нападників.
За даними TMZ, поліції вдалося встановити їхні особи: виявилося, що обидва чоловіки родом з Нігерії і були членами масовки на зйомках “Імперії”. В ході вчорашнього обшуку в їхньому будинку серед інших речей знайдено п’ять пляшок відбілювача. Поліція не уточнює колір шкіри підозрюваних нігерійців, але в Мережі починають сумніватися у свідченнях Смоллетта.
Недовіра з’явилася після того, як відразу кілька видань повідомили, що актора знову допитують і підозрюють в наданні неправдивих свідчень. Тепер, коли колір шкіри злочинців розходиться з історією потерпілого, багато хто впевнений, що вся ця ситуація – піар-хід.
Коментатори висувають дві основні версії: або Смоллетт спочатку був в змові з нападниками і не очікував, що їх дійсно зможуть знайти, або вирішив прикрасити історію вже після реального нападу, щоб привернути до неї більше уваги. Його головним мотивом вважають хайп та можливість дискредитувати Трампа і збільшити масштаб расизму та гомофобії в країні.
Сам Джуссі заявив, що люди просто не хочуть вірити в провину білих прихильників Трампа: “Якби я сказав, що це були мусульмани, чорні або мексиканці, ніхто б не сумнівався”. Першоджерело повідомляє, що зараз Смоллетт та двоє підозрюваних допитуються поліцією Чикаго.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here