Зірки теж люди які мають страшні захворювання

0
2995

Якщо ви вважаєте, що знаменитості, заробляючи свої мільйони, не схильні до страшних захворювань, ви дуже помиляєтесь. Зірка слави – важкий тягар, підтвердженням тому є багато трагічних смертей у колі селебрітіс.
А чи знаєте ви скільки хронічних захворювань вони мають насправді? І до того ж, вони продовжують радувати нас своєю творчістю. Aliis inserviendo consumor, що перекладається, як – сяючи іншим, згораю сам. Певно, це і є девіз для наших улюблених знаменитостей.
Отже, маєте нагоду дізнатия просто зараз про хвороби, які дошкуляють нормальному життю зірок!
Леді Гага має системну вовчанку. При цьому захворюванні своя ж імунна система руйнує клітини ДНК. По словам Гаги, вона має не дуже гостру форму, то ж, при правильному догляді цю проблему можна контролювати.

Вічний мандрівник через час та простір – Майкл Джей Фокс, має хворобу Паркінсона. Виражається неконтрольованим тремором кінцівок. Спочатку, у віці 30 років, Майкл дізнавшись про цей діагноз, почав топити горе у алкоголі. Лише через вісім років він схаменувся, взяв себе в руки та організував фонд у підтримку тих, кого підкосила ця недуга, та лікування цього захворювання.

Жінка неймовірної краси – Холі Беррі, впала у кому від цукрового діабету. Це трапилося у 1989 році на зйомках серіалу Живі ляльки. Але, сама акторка вважає, що захворювання зробило її щасливішою, адже вона почала дуже серйозно слідкувати за харчуванням і відмовилася від шкідливих звичок. Не дарма, результат очевидний.

От взагалі, від кого не можна було очікувати якихось захворювань – Кім Кардашьян. Найбільш бажані сідниці світу, успішна модель, мати та дружина має псоріаз. Досить неприємне захворювання шкіри, яке вимагає до себе неабиякої уваги.

Бідолашний Френкі Муніз, у віці 29 років вже має два інсульти. Та актора це не спиняє, він і надалі продовжує працювати до останнього, до того ж, професійно займається гонками на спорткарах.

Актор комедійного жанру Бен Стіллер, має проблеми не комедійного характеру із колінами. Захворювання Лайма, що передається через укус кліщів.

Ніжну та тендінтну Селену Гомез добиває вовчанка, більш серйозного походження, ніж в Леді Гаги.
То ж, коли заздрите зіркам, не забувайте, яку ціну вони платять за своє місце під сонцем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here