ЗМІ повідомляють: дружина британського принца Гаррі, Меган Маркл вагітна дівчинкою

0
1294

Британські таблоїди в даній заяві посилаються на офіційну інформацію представників королівського палацу. Крім того, доказом можуть служити фото, зроблені королівським фотографом.
Про те, що Меган Маркл вагітна, на днях стали говорити багато великих світових видань. В доказ вони наводили знімки і заяви представників палацу: “У нас буде дитина! Меган вагітна дівчинкою “. Однак в цей же час на офіційному сайті королівської сім’ї такої інформації немає, але ЗМІ впевнені в своїх твердженнях.
Якщо дана заява здалася багатьом сумнівною, то ось знімки “королівського фотографа” з вагітною Меган Маркл почали їх розвіювати. На них видно не тільки кругленький живіт, але й приховування жінки на одному зі свят. Її посадили позаду Кейт Міддлтон і принца Вільяма, що мабуть було якоюсь стратегією, щоб приховати вагітність.
Однак і тут критики заявляють, що вся справа в королівській ієрархії, адже Маркл з принцом Гаррі стоять нижче за рангом і є найостаннішими претендентами на престол. У доказах також варто відзначити, що Меган Маркл останнім часом стала рідше з’являтися на публіці, а її зовнішній вигляд для багатьох здається втомленим.
Крім того, принц Вільям з дружиною скасували політичні поїздки в цілий ряд регіонів Великобританії та інших країн, що теж зв’язується з вагітністю та відповідно поганим самопочуттям.
Є багато чуток та думок, але ось сама Меган Маркл про свою вагітність кілька місяців тому заявляла: “Я не думаю, що лелека з дитиною вже в дорозі”. Хоча і тут багато хто може помітити, що в той момент вона ще могла бути не вагітною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here