ЗМІ заговорили про розлучення Джорджа і Амаль Клуні

0
1332

Після гучного скандалу в сім’ї голлівудської зірки, дружина Амаль більше і чути про нього не хоче. Клуні намагається налагодити відносини з дружиною та дітьми, але на контакт вони не йдуть.
Дружина Джорджа Клуні втекла з сімейної резиденції разом з дітьми. Відомо, що скандал в сім’ї стався під час відпочинку на Сардинії, де пара купила собі величезний будинок і збиралася облаштовувати його. Після сварки Амаль забрала двох дітей та почала жити окремо, при цьому спілкуватися дітям з батьком вона не дає. За даними першоджерела, дружина Клуні проживає в Італії.

Про причини скандалу мовчать двоє, а Клуні тільки і говорить про те, що намагається налагодити відносини з дружиною. Актор Джордж Клуні і його дружина, адвокат по цивільних справах Амаль Клуні, є однією з найкрасивіших і обговорюваних пар Голлівуду. Відмітимо, що всілякі чутки про їхні стосунки з’являються регулярно.
Раніше американські таблоїди також писали, що їх шлюб на межі розриву через кардинально різний спосіб життя, проте інформація не підтвердилася. Минулого місяця Джордж та Амаль разом відвідали церемонію вручення премій ООН. Тоді подружжя було разом і виглядало дуже щасливим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here